Archiwa

Facebook

  • Osób online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 33
  • Odwiedzin w miesiącu: 14 410
  • Razem odwiedzin: 644 250

Osiągnięcia 2009/2010

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Nazwa konkursu Nazwisko i imię ucznia Tytuł / etap Nauczyciel przygotowujący do konkursu

Konkursy przedmiotowe

Konkurs Matematyczny Zagimak Socha Piotr Finalista p. Małgorzata Wlizło
Konkurs Matematyczny Zagimak Tałanda Łukasz Finalista p. Bożena Wójcik
Konkurs Informatyczny @lgorytm Socha Piotr Laureat p. Czesław Syty
Konkurs Informatyczny @lgorytm Garbaty Paweł Finalista p. Czesław Syty
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Bąk Katarzyna Laureat I Stopnia p. Ewa Bentkowska-Wójcik
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Mazur Paweł, Maciocha Alicja, Skiba Sebastian Laureat I Stopnia p. Joanna Dubaj

Inne konkursy

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta” Czapla Karolina Pawluk Karolina Wyróżnienie p. Ewa Góźdź
Rejonowe Mistrzostwa PCK w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Myszkowiak Paweł, Mazurkiewicz Michał, Jargieło Wojciech, Kożuszek Natalia, Kowalik Marcelina Laureat p. Agnieszka Neuman-Lipińska

Osiągnięcia sportowe

Rejonowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Araj Krystian, Brodziak Piotr, Kolbuch Paweł, Jabłoński Jakub, Kowalski Radosław, Mazurek Piotr, Mateńko Piotr, Paluch Mateusz, Mydlak Mateusz, Skiba Sebastian, Sokal Maciej, Droździel Tomasz, Paczos Jakub, Holko Michał, Oktaba Daniel IV miejsce p. Mazurek Łukasz
Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej „Coca Cola Cup” Araj Krystian, Brodziak Piotr, Kolbuch Paweł, Jabłoński Jakub, Kowalski Radosław, Mazurek Piotr, Mateńko Piotr, Paluch Mateusz, Mydlak Mateusz, Skiba Sebastian, Sokal Maciej, Droździel Tomasz, Paczos Jakub, Holko Michał, Oktaba Daniel I miejsce I etap p. Mazurek Łukasz
Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej „Coca Cola Cup” Nowicka Angelika, Danaj Sabina, Bąk Paulina, Kosmala Grażyna, Danaj Martyna, Socha Martyna, Kazek Katarzyna, Pawlicha Klaudia, Kozak Marika, Sołtys Agata, Magdziarz Żaklina, Kobielas Dagmara III miejsce III etap p. Łukasz Mazurek
Rejonowa Gimnazjada w Lidze La Kolbuch Paweł I miejsce p. Łukasz Mazurek
Miejska Gimnazjada w Koszykówce Dziewcząt Zdunek Małgorzata, Wróbel Karolina, Kozak Aldona, Bąk Paulina, Kozak Marika, Maciocha Alicja, Pawlicha Klaudia, Sołtys Agata, Nowicka Angelika, Danaj Sabina, Koziara Magdalena I miejsce p. Jacek Spustek
Powiatowa Gimnazjada w Koszykówce Dziewcząt Zdunek Małgorzata, Wróbel Karolina, Kozak Aldona, Bąk Paulina, Kozak Marika, Maciocha Alicja, Pawlicha Klaudia, Sołtys Agata, Nowicka Angelika, Danaj Sabina, Koziara Magdalena I miejsce p. Jacek Spustek
Rejonowa Gimnazjada w Koszykówce Dziewcząt Zdunek Małgorzata, Wróbel Karolina, Kozak Aldona, Bąk Paulina, Kozak Marika, Maciocha Alicja, Pawlicha Klaudia, Sołtys Agata, Nowicka Angelika, Danaj Sabina, Koziara Magdalena II miejsce p. Jacek Spustek
Miejska Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt Kozak Aldona, Magdziarz Maja, Jargieło Agnieszka, Socha Martyna, Jechalke Ewa, Pawlicha Klaudia, Maciocha Alicja, Zdunek Małgorzata, Wróbel Karolina, Jurewicz Joanna II miejsce p. Jacek Spustek