Archiwa

Facebook

  • Osób online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 115
  • Odwiedzin w miesiącu: 19 075
  • Razem odwiedzin: 697 742

Osiągnięcia 2010/2011

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

Nazwa konkursu Nazwisko i imię ucznia Tytuł / etap Nauczyciel przygotowujący do konkursu

Konkursy przedmiotowe

Geograficzny Socha Piotr Laureat p. Grażyna Kotwis
Krasomówczy Lachowska Emilia Finalista p. Barbara Okoń
Informatyczny @lgorytm Socha Piotr Finalista p. Czesław Syty
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Bąk Katarzyna Laureat IV stopnia p. Ewa Bentkowska-Wójcik
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Dycha Rafał Laureat V stopnia p. Joanna Dubaj

Inne konkursy

Konkurs Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom Jargieło Wojciech I miejsce etap miejski p.Czesław Syty

Osiągnięcia sportowe

Powiatowa Gimnazjada w Drużynowej Lekkoatletyce Grab Emilia, Rybak Katarzyna, Pawluk Martyna, Marszalec Marlena II miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – bieg na 100 m Grab Angelika I miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – bieg na 100 m. Grab Emilia II miesce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – rzut oszczepem Bąk Katarzyna I miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – bieg na 300 m Pająk Agata II miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Pływaniu Dziewcząt Bielak Angelika, Wajda Ewelina, Bieg Natalia, Kozak Marika, Magdziarz Żaklina, Nowińska Karolina, Kobielas Dagmara, Rybak Katarzyna, Zaleś Agnieszka, Kulik Joanna VII miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców Bednarz Paweł, Mateńko Piotr, Holko Michał, Skiba Sebastian, Jabłoński Jakub, Kamiński Grzegorz, Kolbuch Paweł, Sobczak Paweł, Tutka Rafał, Garbacz Damian, Dzido Marcin, Kuliński Maciej, Dąbek Maciej, Tałanda Łukasz I miejsce p. Jacek Spustek, p.Adam Paczwa
Powiatowa Gimnazjada w Pływaniu Chłopców Jargieło Karol, Łój Krzysztof, Kopaczewski Piotr, Skiba Sebastian III miejsce p. Jacek Spustek, p.Adam Paczwa
Mistrzostwa KSM Piłki Siatkowej i Tenisa Stołowego Kinga Żerebiec, Diana Wardach II miejsce Ks. Andrzej Chilewicz
Powiatowa Gimnazjada Sztafetowa Kozak Marika, Grab Angelika, Pawlicha Klaudia, Pawluk Martyna, Magdziarz Żaklina, Bielak Angelika, Kobielas Dagmara, Marszalec Marlena, Jechalke Ewa III miejsce p. Bożena Małek
Powiatwa Gimnazjada w Szachach Drużynowych Paczos Jakub, Zaleś Agnieszka, Brodziak Piotr, Dąbek Maciej, Zygmunt Maksymilian, Kolbuch Paweł, Sokal Paweł, Milczuk Łukasz III miejsce p. Agnieszka Neuman – Lipińska