Archiwa

Facebook

  • Osób online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 33
  • Odwiedzin w miesiącu: 14 410
  • Razem odwiedzin: 644 250

Osiągnięcia 2011/2012

Najlepsi uczniowie u Burmistrza Miasta

 

27 czerwca 2012r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się Podsumowanie Roku Oświatowego, na którym Burmistrz Miasta Pan Janusz Rosłan wyróżnił najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Wśród wyróżnionych znalazła się piątka uczniów naszej szkoły:

Dominika Sereda z klasy III C – laureatka Konkursu Krasomówczego,

Wojtek Socha z klasy II A – laureat konkursu matematycznego ZAGIMAK i finalista konkursu informatycznego ALGORYTM,

Iza Rejman z klasy III B – przewodnicząca Samorządu Szkolnego, laureatka szkolnego konkursu talentów,

Diana Wardach z klasy III C- najlepsza sportsmenka, aktywnie działająca w Wolontariacie Szkolnym i KSM

Kacper Sobczak z klasy II A – najlepszy sportowiec szkoły

http://www.bilgorajska.pl/

Kolejne podium naszej szkoły

We wtorek 19 czerwca 2012r. w auli LO. im. ONZ odbył się Powiatowy Dzień Sportu, na którym podsumowano osiągnięcia sportowe w powiecie w roku szkolnym 2011/2012. Nasza szkoła po raz kolejny została wyróżniona. Zajęliśmy III miejsce w powiatowej rywalizacji gimnazjów (za Gimnazjum Powiatowym i Gimnazjum w Aleksandrowie).

Wyróżnienie, które nas bardzo cieszy, dowodzi również, że dobra baza sportowa i zaangażowanie nauczycieli dają uczniom możliwość odniesienia sukcesu w różnych dziedzinach sportu.

http://www.bilgorajska.pl/

 

sp

Podwójny sukces Wojtka

Kolejnym uczniem naszego gimnazjum, który został wyróżniony na uroczystym podsumowaniu konkursów matematycznych jest laureat ZAGIMAKA Wojtek Socha z klasy II A. Uroczystość odbyła się 12 czerwca Instytucie Matematyki i Innowacji PWSZ w Zamościu, a Wojtek wraz z nauczycielką matematyki panią Małgorzatą Wlizło otrzymali dyplomy i podziękowania.
ws1

Wojtek jest również finalistą konkursu informatycznego @lgorytm, do którego przygotował go nauczyciel informatyki pan Czesław Syty. Podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów odbyło się w Zamościu 14 czerwca.

Gratulujemy Wojtkowi sukcesów !!!
ws2

Laureatka konkursu na gali w Lublinie

 

23 maja 2012 roku uczennica naszego gimnazjum Dominika Sereda z klasy III C wzięła udział w uroczystym podsumowaniu konkursów przedmiotowych.

Gala odbyła się w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego z udziałem wielu znamienitych gości. Nagrody wręczał laureatom Lubelski Kurator Oświaty – Krzysztof Babisz.

 

Przypomnijmy, że Dominika jest tegoroczną Laureatką Konkursu Krasomówczego. Dzięki temu tytułowi była zwolniona z całej humanistycznej części egzaminu gimnazjalnego. Na zaświadczeniu o wynikach egzaminu uzyskuje maksymalną liczbę punktów!

 

Gratulujemy Dominice i… nie ukrywamy, że trochę zazdrościmy, bo zwolnienie z pisania egzaminu za osiągnięcia w nauce przypada w udziale tylko najzdolniejszym!
kul

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Nazwa konkursu Nazwisko i imię ucznia Tytuł / etap Nauczyciel przygotowujący do konkursu

Konkursy przedmiotowe

Krasomówczy Sereda Dominika Laureat p. Joanna Hejzner
Matematyczny ZAGIMAK Socha Wojciech Laureat p. Małgorzata Wlizło
Informatyczny @lgorytm Socha Wojciech Finalista p. Czesław Syty
Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” Bednarz Krzysztof Finalista p. Krystyna Kochan
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Peć Magdalena

Grygiel Karolina

Laureat II stopnia p. Ewa Bentkowska-Wójcik
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Gorczyca Sylwia Laureat III stopnia p. Ewa Bentkowska-Wójcik
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Mazurek Aleksandra

Sereda Dominika

Apolonia Martens

Laureat III stopnia p. Ewa Bentkowska-Wójcik
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Natalia Mazur

Rejman Izabela

Laureat V stopnia p. Ewa Bentkowska-Wójcik
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Dycha Rafał Laureat IV stopnia p. Joanna Dubaj
Oxford Plus Międzynarodowy konkurs języka angielskiego Bździuch Aleksandra Laureat V stopnia p. Joanna Dubaj

Inne konkursy

Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła Socha Wojciech Laureat p.Barbara Świerzak
Konkurs Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom Jargieło Wojciech III miejsce etap powiatowy p.Czesław Syty
Mistrzostwa pierwszej pomocy drużyn ratowniczych Jargieło Wojciech

Iskierka Arkadiusz

Zygmunt Mateusz

Milczuk Łukasz

Wardach Diana

III miejsce etap powiatowy p. Agnieszka Neuman- Lipińska

Osiągnięcia sportowe

Powiatowa Gimnazjada w Drużynowej Lekkoatletyce drużyna II miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – bieg na 100 m Jędruchowicz Klaudia I miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – bieg na 300 m Pająk Agata I miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – bieg na 600 m Chorębała Eliza II miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – pchnięcie kulą Nowacka Natalia II miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej Lekkoatletyce – sztafeta 4x100m Pająk Agata

Marszalec Marlena

Rybak Katarzyna

Jędruchowicz Klaudia

II miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt drużyna III miejsce p. Bożena Małek
Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej chłopców drużyna II miejsce p. Jacek Spustek
Powiatowa Gimnazjada w pływaniu chłopców drużyna III miejsce p. Jacek Spustek